Adil Işık Group Hiç Giymeden Yıkadığım Bluz Çekti, Hiçbir Şekilde Yardımcı Olunmadı.

Hatice D. |

Haziran ayı sonunda "Adil Işık'tan" siyah viskoz kumaştan bluz aldım. Her zamanki gibi giymeden önce yıkadım, ütüledim fakat 38 beden aldığım bluz 36 bedenden bile daha küçük oldu. Kocaeli Ncity'deki aldığım şubesine gittim. Görevli arkadaşlar firmanın yetkililerine bildirdiler onlar ütüleyerek geri gönderdiler fakat beden değişmemişti tekrar şikayet ettim fakat değişen bir şey olmadı. Şu ana kadar oradan çok alışveriş yaptım. Herhangi bir şikayetim de olmamıştı. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım fakat haksız kazançlarını kaybetmek yerine güven kaybetmeyi tercih ettiler. Şikayetim var!

Etiketler :

Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice D.
  11 Eylül
  19:21

  Yetkililerinizin ne kadar uzman olduğunu siz bilirsiniz fakat Allah şahidimdir ki aldığım bluz kesinlikle çekmiştir elde ve ılık suda yıkamama rağmen. Kabul edip etmemek sizin insiyatifinizdedir. Aynı kumaşın dikilmemiş halini yıkayıp test edebilirsiniz. Kontrol eden yetkilileriniz Allah ın adını anarak çekmediğine küçülmediğine dair yemin ederlerse de kabulumdür.

 • 11 Eylül
  16:47

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235