23 Mayıs 2016

Adil Işık Group Defolu Kumaştan Tüketiciyi Sorumlu Tutma!

Love My Body'den almış olduğum 100 liralık bir ürünün sadece 2 giyimde kol ağızlarının genişleyip dirsek bollaşması şikayetiyle incelemeye yolladım. Ürün tüketici hatası sebebiyle bana geri geldi. Ne gibi bir tüketici hatası olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım hayatımda duyduğum en komik sebeple karşılaştım "kumaşından ötürü ürünün kolları yukarıya çekilmemeliymiş" bari hatalı yıkama falan deselerdi bu kadar komik duruma düşmezlerdi. Bir de telefondaki bayan bu saçma sapan sebep üzerine benimle tartıştı. Eğer ki kötü bir ürüne 100 lira etiket basıyorsanız o fiyatın yanına parantez açıp kollarını yukarı sıvamayın yazmalısınız. Sizin hayalinizdeki tüketici muhtemelen bir cansız manken olmalı ki hiç kıpırdamasın kollarını yukarı çekmesin. ;) Tam bir fiyasko. Gerekli her yere şikayetimi götürüp sonuna kadar takibini yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın!

Sedef 222 Okunma

Cevaplar

  • Sedef 04 Haziran 2016

    Nedense her sikayetin altına ayni yorum... Gerekirse gazeteci kimligimi kullanarak bu isin pesini birakmayacagimi belirtip tüketici mahkemesine gideceğimi bilmenizi isterim!

  • Adil Işık Group Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz. ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 E-mail [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön