Adil Işık Group Defolu Kumaştan Tüketiciyi Sorumlu Tutma!

Sedef E. |

Love My Body'den almış olduğum 100 liralık bir ürünün sadece 2 giyimde kol ağızlarının genişleyip dirsek bollaşması şikayetiyle incelemeye yolladım. Ürün tüketici hatası sebebiyle bana geri geldi. Ne gibi bir tüketici hatası olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım hayatımda duyduğum en komik sebeple karşılaştım "kumaşından ötürü ürünün kolları yukarıya çekilmemeliymiş" bari hatalı yıkama falan deselerdi bu kadar komik duruma düşmezlerdi. Bir de telefondaki bayan bu saçma sapan sebep üzerine benimle tartıştı. Eğer ki kötü bir ürüne 100 lira etiket basıyorsanız o fiyatın yanına parantez açıp kollarını yukarı sıvamayın yazmalısınız. Sizin hayalinizdeki tüketici muhtemelen bir cansız manken olmalı ki hiç kıpırdamasın kollarını yukarı çekmesin. ;) Tam bir fiyasko. Gerekli her yere şikayetimi götürüp sonuna kadar takibini yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedef E.
  04 Haziran
  23:02

  Nedense her sikayetin altına ayni yorum... Gerekirse gazeteci kimligimi kullanarak bu isin pesini birakmayacagimi belirtip tüketici mahkemesine gideceğimi bilmenizi isterim!

 • 02 Haziran
  19:23

  Sayın Müşterimiz,

  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.

  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Anlayışınızı rica eder , iyi günler dileriz.

  ADİL IŞIK GROUP
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  E-mail info@adl.com.tr