06 Eylül 2013

Adil Işık Giyim Ürün İnceleme Sonrası Red!

Adil Işık Giyim'den bir buçuk ay önce mayokini almıştım. Mayokini iki kere havuz suyundan sonra yaklaşık iki beden genişledi ve tüylenmeye başladı. Ayrıca bende kıyafetlerim eşyalarımın konusunda çok hassasım. Makineye atma durumu falan asla olmadı. Elimde yıkadım, deniz suyuna bile girmedi.

Daha sonra Adil Işık Giyim'in Ankamall şubesine başvurdum. Ürünüm incelenmek üzere gönderildi ve inceleme süresinin 15 gün olduğu söylendi. Benim ürünüm 21. günde geldi ve reddedildiği söylendi. Kullanıcı hatası yazıyor ben iade veya ürün değişimi talep etmiştim ve ben bu durumdan çok rahatsızım. Adil Işık Giyim gözümden tamamen düştü!

Buse 93 Okunma

Cevaplar

  • Buse09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyetinden kastınız müşterilerinize otomatik mesaj göndermekmidir? Adil işik giyim benim için çevrem için kara tahta listemize eklenmiş ve bitmiştir böyle yapılacaksa sizin ürünlerinize verdiğiniz garantinin ne anlamı var bu işin peşini bırakmayacağım mahkemede görüşmek üzere!

  • Adil Işık Group Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesine güvenerek kullanmalarını ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Söz konusu ürünümüz merkezimizde yetkililerimiz tarafından incelenmiş ve inceleme sonucunda üretim ile ilgili bir hata tespit edilememiş bu nedenle iade talebi kabul edilememiş ve müşterimize konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Müşterimizden ilgisi ve anlayışı için tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ADİL IŞIK GROUP Müşteri İlişkileri Departmanı Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75 Müşteri Öneri Hattı 444 3 235

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön