24 Temmuz 2013

Adil Işık Giyim Ürün İade Edemiyorum!

İstinye Park'tan 2 renk aynı elbiseden aldım. Elbiseleri eşim hiç beğenmedi. Birde evden çıkmadan 10 dk'da buruş buruş oldu kumaşı. Giymedim. 1 ay geçmediği için fişimle iade için gittim. 'Bu Abazoğlu tasarımı 3 gün içinde sadece beden değişikliği yapabilirdiniz' dendi. Bunu bana kimse söylemedi.

S*** Hanımda beni ve bilgi vermediklerini hatırladı zaten. 'Kaşede yazıyor ama' dendi. Küçücük fontlu kaşeyi, daha doğrusu kaşeyi kim okur.' Merkeze soracağız'dendi. C.C. Hanım 'şirket prosedürü alamayız' demiş. Şirket prosedürleri bilgi vermedikleri için mağdur ettikleri müşteriyi korumak, özel tasarımlar için müşteriye bu bilginin mutlaka verildiğinden emin olmak olmalıyken. Hataları bana 400 TL'ye mal oldu.

Dilara 128 Okunma

Cevaplar

  • Adil Işık Group Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimiz Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Özel tasarım ürünlerimiz özel ürün grubuna dâhil olduğu için değişim/iade yapılmamakta bu ürün gurubuna özel 3 gün içinde renk ve beden değişimi yapılmaktadır.. Özel tasarım –ürünlerinde kaynaklanan herhangi bir problem olmadığı sürece- değişim yapılmaması, tüm perakende mağaza zincirleri tarafından uygulanan bir prosedürdür. Web sitemizde ve faturalarımızda konuyla ilgili gerekli uyarılar yapılmaktadır. Konuyla alakalı yardımcı olamadığımız için özür diler, bir sonraki alış verişinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. ADİL IŞIK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ Müşteri Öneri Hattı 444 3 235 Müşteri Hizmetleri Hattı 0212 295 60 75

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön