Adil Işık Giyim Tadilata Gönderdiğim Ürünü 1 Aydır Teslim Etmiyor.

Emel Ö. |

Adil Işık Giyim'den 12.05.2014 tarihinde aldığım pantolonum 1 ay giydikten sonra yırtıldı.Firmaya 01.07.2014 tarihinde gönderilen ürünüm üzerinden 1 ay geçmesine rağmen bana ulaşmadı. Ürünün akıbetini mağaza çalışanları da bilmiyor. Pantolonum giyerken kalça kısmından yırtıldı. Mağaza yetkililerinin bana açıklaması duruş bozukluğundanmış ilginç. Yetkili olduklarını söyleyen kişilerin böyle bir açıklama yapması dahada ilginç. Bugün itibariyle ürünüm hala elimde değil. Gelirse gönderilen notla birlikte soluğu tüketici derneğinde alacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  15:45

  Sayın Yetkili,

  Öncelikle müşterimizin ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğini gideremediğimiz için özür dileriz.
  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.
  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebini kabul edemeyeceğimizi üzülerek müşterimize, müşteri ilişkilerimiz tarafından bildirilmiştir.
  Müşterimizin anlayışları için teşekkür eder iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla

  ADİL IŞIK
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235
  Müşteri İlişkileri Hattı 0212 295 6075