20 Eylül 2013

Adidas'tan Aldığım Üründe Yırtılma Oldu!

12/06/2013 tarihinde Bursa Kent Meydanı Adidas firmasından kardeşim için almış olduğum ayakkabı 1, 5 ayda yan kısmından yırtıldı.

Ürünün kullanım kaynaklı olduğunu oradaki uzman personel kararlaştırdı kendi kendine daha sonra diğer eşinde de aynı yerde aynı problemin olduğunu gösterdiğinde o zaman bir teste yollayalım demeleri ilk bakışta kullanıcı hatası olduğunu anlayan personelin bu denli uzmanlığı şaşırtıcı geldi bana.

Satış esnasında güleryüz ve ikna çabalarının müşteri şikayetlerinde de devam etmeleri gerektiğini ve 160 lira bir ayakkabıdan alıpta 1, 5 ayda yırtılan ayakkabının ki bu ayakkabı 26 yaşında bir kişinin ürünün arkasında duramayıpta 1, 5 aylık ayakkabının 1 aylık test süresi koyan Adidas'ı kınıyorum.

Dilek 62 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön