19 Eylül 2013

Adidas'tan Aldığım Üründe Yırtılma Oldu!

Eşim geçen yaz bana Adidas marka spor ayakkabı aldı. Bu yaz başlarında ayakkabının sağ tekinin dış tarafında deri ile tabanının birleştiği yerin tabanın üst kısmı tarafından kesilmiş gibi yırttığını farkettim. Aldığım mağazaya götürdüm fakat benden geçen senenin ürün fişini istediler. Soruyorum size, hangimiz seneye ayakkabı hatalı çıkar belki diye fişini saklıyoruz.

Günümüzde beyaz eşyalarda bile firma kayıt altına alıp fişe, faturaya ihtiyaç duymuyor. Adidas gibi isim yaptığını düşündüğüm bir firma ayakkabının içinde karekod olmasına rağmen böyle bir yola başvuruyor. Karekod sistemiyle ayakkabıyı dünyanın heryerinde takip edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradım bana yol dahi gösteremediler.

Hamza 144 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, 24/04/1996 tarih 22620 sayılı resmi gazetede yayınlanan 54 nolu KDV genel tebliğinin B bendi uyarınca satış fişi veya faturası ibraz edilmeyen ürünlerle ilgili herhangibir işlem yapamayacağımızı üzülerek bildirir, satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınız durumlarda mağdur olmamanız için ilgili ürüne ait satış fişi veya faturasının orjinalini veya nüshasını saklamanız gereğini birkez daha hatırlatır ve spor dolu günler dileriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön