01 Kasım 2013

Adidas'tan Aldığım Ürün kısa Sürede Deforme Oldu!

2, 5 ay önce almış olduğum Adidas marka bikinilerden bir tanesi 3 haftalık kullanımda çok deforme olurken, diğerine hiçbir şey olmadı. Yıkama talimatlarına uyarak kullanmıştım. Deforme sonucunda aldığım mağazaya (STARCİTY AVM'deki ) faturasıyla beraber götürdüm. Ürünü incelemeye göndereceklerini ve tarafıma bilgi verileceği söylendi.

Ancak 2 ay sonra benim aramam üzerine konu tekrar gündeme geldi ve 3-4 gün sonra firmayı tekrar aradığımızda bize RED cevabı verildi. Üretim hatası olmadığı söylendi. Ben bu ürünün hatalı olduğunu, firmanın ise ilgisiz ve kaba davranışından dolayı size bildirmekteyim (Daha önceden almış olduğum ürünleri 4 yıl kullandım).

Amelya 44 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön