18 Ocak 2014

Adidas'tan Aldığım Botlar Su Geçiriyor.

Adidas Mağazasından 22-12-2012 fatura tarihli satın almış olduğum WINTER HIKER SPEED model kışlık botlarım yağışlı havada su aldığını fark ettim. 12-12-2013 tarihinde ürünü garanti süresinde olduğu için mağazaya teslim ettim aradan 26 iş günü sonunda gönderdiğim ayakkabılarım hiçbir incelemeye test 'e tabii tutulmadan standart bir yazı dizisiyle geri gönderilmiştir.

Botlarımı ben incelediğimde yan taraflarında yapışkan kısmının açıldığı ve çatlama olduğunu gördüm fakat inceleme yapan uzmanlar hiçbir şekilde ürüne bakmadığını tahmin ediyorum çünkü verdiğim şekilde geri geldi bağcıklar benim bağladığım ve ayakkabı altını temizlemeden gönderdim ve aynı şekilde gelmiş şikayetçiyim.

Recep 77 Okunma

Cevaplar

  • Recep 22 Ocak 2014

    Ben o ayakkabıyı nasıl göndermiş isem aynı şekilde geri geldi kusura bakmayın ama teknik kontrol incelemenin ne demek olduğunu bana anlatmayın ben incelenmemiş diyorsam incelenmemiştir madem incelendi diyorsunuz incelemenin yapıldığını bana ispatlayın görsel olarak video veya fotoğraf olarak ne dersiniz ?

  • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön