22 Ocak 2014

Adidas'tan Aldığım Ayakkabı Rahat Değil.

09,12,2013 tarihinde Kartal Adidas mağazasından almış olduğum Adidas markalı kramponu sadece 5 dakika giydikten sonra her iki ayak parmaklarım üst üste bindi ve ben ayakkabılarımı ürün şikayeti için g557002 no'lu ürün inceleme formu ile Adidas'a gönderdim. 22,01,2014 tarihinde açmış olduğum telefona T*** hanım diye bir bayan çıktı.

Ayakkabıda bir hata olmadığı ve üründe değişim yapılamayacağı oldu. T*** hanıma bununla ilgili daha yetkili birisiyle görüşmek istediğimi söylediğimde bu konuda daha yetkili birinin olmadığı istiyorsam yasal yollara başvurabileceğimdir. Şimdi sormak istiyorum sayın yetkililere ben 260 tl para vereceğim sadece 5 dakika giyeceğim. Müşteri memnuniyet bu mudur?

Fatih 84 Okunma

Cevaplar

  • Fatih27 Ocak 2014

    Her yıl ortalama 2 ayakkabı alıyordum ama bu tutum karşısında adidas markasını bir daha hayatta tercih etmem

  • adidas Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön