19 Eylül 2013

Adidas'tan Aldığım Ayakkabı Dikişlerden Açıldı!

Ankara'da bir alışveriş merkezinden sadece Adidas ürünleri satan yetkili Adidas mağazasından aldığım ayakkabı sadece 3. kullanımda yandan dikiş yerinden (kullanıcı hatası olması imkansız olan bir yerden) açıldı.

Durumu aldığım mağazaya bildirdiğimde kullanıcı hatası diye mağduriyetimi gideremeyeceklerini bildirdiler. Kendimden emin olduğumdan Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Onlarda beni bilirkişiye yönlendirdiler.

Bilirkişide ayakkabının imitasyon olduğunu ve söküğün kullanıcı hatası olmadığını bildirdi. Şimdi ben şuana kadar en çok güvendiğim marka olan Adidas firmasına nasıl güveneyim? Bu mağduriyetimi kamuoyuna duyuracağım.

Ahmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 01 Ekim 2013

    İmitasyon olduğu bilir kişi tarafından onaylanmış bir ürününüz var ve bu ürünü adidas mağazasından aldım. Daha nasıl yapacak bir şeyimiz yok diyorsunuz anlamıyorum. Bütün imajınız ve güveniniz zedelenmiş durumda. Müşterilerinizin sorunlarına çözüm bulmakta büyük sıkıntılarınız var malesef. Ben bu mağduriyetimi sosyal medya ve tanıdığım tüm dostlarımla paylaşıyorum umarım başka insanların yaşayabileceği mağduriyetleri engellemiş olurum.

  • adidas Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön