11 Şubat 2014

Adidas'ta Telefonu Suratıma Kapadı!

Eşim 6 aralıkta Arenapark Adidas'tan doğum günü hediyesi bir ayakkabı almış. Değişim kartı vermemişler, kartvizit vererek bu kart ile değişim yapabileceğimizi iletmiş. Ayakkabıyı evde denedim, 1 numara küçüğü ile değişmek üzere kutusuna koydum.

30 günlük sürede Arenapark Adidas, aynı ayakkabıdan başka olmadığını iletti, Palladium, Originals mağazası olduğu için değişim yapamayacaklarını iletti. Bakırköy Forum ise ayakkabının şahsa ait Adidas'tan alındığını için değişim yapamayacaklarını iletti.

En son ArenaPark'a gittiğimde ise Adidas Mağazasının yerinde yeller esiyordu! Müşteri Hizmetleri değişim kartı yok diye değişim yapmıyor. Üstelik son görüştüğüm E**** Beyde telefonu suratıma kapadı.

Ahmet 186 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet11 Şubat 2014

    Sayın İlgili, 30 gün içinde tam 3 magazanıza gittim. Ve 30. gün Müşteri hizmetlerinde Tuğçe hn ile görüştüm. Eşime değişim kartını yerine geçerli olur diye kartvizitini veren sizin magazanız. Kartvizi de Adidas Kartviziti. Başka adidas magazalarından değişim yapamayağımızı SöyleMEYEN de sizin magazanız. Bu konuda hiç bir uyarı asılı olmayan magaza da sizin magazanız. Ayrıca ayakkabıyı hiç kullanmadım, etiketi, kutusu, poşeti (ilk kez sizden duydum ama evet poşetide duruyor) kart ekstresinden cekim yapıldığı vb. herseyi duruyor. Ayakkabı magaza depolarından cıktığı gibi duruyor. Ayakkabıyı görmüş olsanız, bu kullanılmış deseniz anlarım ama ayakkabı hiç ama hiç giyilmedi. İade etmek istesem, almıyoruz deseniz onuda anlarım ama. Değişim için bile bu kadar zorluk çıkarmanız anlaşılır gibi değil. Hele müşterinin suratına telefon kapamak affedilir bir sey değil. Bir müşteri bu kadar mağdur edilmez ki. Ben şimdi 1 numara büyük olan bu ayakkabıyı ne yapacağım. Sorunum çözülmedi takdirde, şikayetimin tercümesini Yurtdışı merkezlerin tamamına ileteceğimi bilmenizi isterim. Dear Ahmet, Thank you for your e-mail and your interest in adidas! Unfortunately we don't have a Turkish customer service. Therefor we would kindly request you to contact us in English. We are looking forward to your reply. Kind regards, Your adidas online team [140210-003124]

  • adidas Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön