05 Mart 2016

Adidas'ta Kalite Yerlerde!

Kısa bir süre önce Maltepe Adidas'tan aldığım 190 TL değerindeki spor ayakkabımın kalıbı ilk günkü gibi dururken sağ ve sol ayağımın dışa bakan kumaş taraflarında, üstelik tamda aynı yerlerde 2-3 cm çapında açılmalar oldu. Mağazaya geri götürüp şikayetimi anlattım, fabrikaya teste gideceğini söylediler.

20 gün sonra telefonuma gelen mesaj da; hatanın bende olduğu söylendi. Nasıl oluyor da ayakkabının her iki tarafını da bu kadar kısa sürede kendi kendime açabilirim? Ailecek Adidas tutkunu olmamıza rağmen bu olay bizi çok üzdü... (bu üründen aylar önce ismini vermek istemediğim farklı bir markadan aldığım diğer ayakkabım çok daha fazla kullanmama rağmen sapa sağlam duruyor)

Ahmet 126 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi07 Mart 2016

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön