06 Ocak 2015

Adidas'ın Müşteriye Verdiği Değer!

Niğde has öztürkler mağazanızdan kalitesine güvendiğim 180 TL'ye aldığım (Adidas adlı) ayakkabı 1 hafta sonunda kenarlarından ve arkasından açılma yaptı. Ayakkabıyı aldığım mağazaya garantiye gönderilmesi için müracaat ettim. Sonuç olumsuz olarak geldi. 1 haftada açılma yapan ayakkabının Adidas firması olarak arkasında durmama tutumu, sizin gibi iyi bir markaya yakıştıramadığım firma tutumudur.

Hakan 1.240 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 13 Ocak 2015

    Bu kadar kaliteli sandığımız firmanın müşteriye verdiği ilgi alaka sıfır, herkese aynı iletiyi yazıp yollamışlar çok yazık...Bundan sonra ne kendim Adidas ürünü alırım nede çevremdekilerin almasına izin veririm.Zaten bu şikayetteki tutumu kime anlatsam, benim gibi düşünüyorlar.

  • adidas Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön