30 Ekim 2014

Adidas'dan Aldığım Çanta Delik Çıktı.

24.07.2014 tarihinde Antalya Deepo Outlet Center Adidas mağazasından bir çanta aldım. Hiç kullanmadan poşeti içerisinde bırakarak yaz tatili için memleketime gittim. Tatil dönüşünde çantanın delikleri olduğunu eşim fark etti ve mağazaya geri götürdük.

İnceleme için gönderildi. Sonuç olarak kullanıcı hatası geldiği tarafıma mağaza tarafından bildirildi. Poşetinden dahi çıkarılmadığı belli olan bir çantanın nasıl kullanıcı hatası olduğunu çantayı inceleyen yetkililere sormak isterim.

Olsa olsa mağaza bana hatalı ürün satmıştır. Hiç kullanılmadığı ortadadır. Dalga mı geçiyorsunuz? Lütfen yapılan yanlışı firmanıza yakışır şekilde düzeltin. Takip no: g68***0.

H. 1.586 Okunma

Cevaplar

  • H. 03 Kasım 2014

    materyal kusuru olduğunu iddia etmedim,ilgili firmanın bana delik sattığını zira poşetinden bile çıkartmadığımı, hiç kullanmadığımı belirttim özellikle.muhtemelen müşteriden geri dönmüş bir ürünü incelemeden tarafıma sattılar,yahut dükkan içerisinde sürtünmeden dolayı oluşmuş delikler.zira deliklerin kenarındaki toza bile dokunmadım.siz çantanın kullanılıp kullanılmadığını incelemediniz mi..inceleseydiniz kullanılmamış bir çantada bu deliklerin müşteri tarafından oluşturulamayacağını da anlardınız.materyal kusuru olduğunu kim iddia etti de siz bu yönde bir inceleme yaptınız.

  • adidas Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön