25 Kasım 2013

Adidas'tan Aldığım Ayakkabıyı Ayağı Rahatsız Ettiği İçin Kullanamıyoruz!

Annem için aldığım Adidas spor ayakkabı, uzun süredir, ayak üstündeki dikişlerinin çok rahatsızlık verici olması ve her giyildiğinde ayakları ciddi boyutta (doktora gitmeyi gerektirecek kadar) açık yara yapması sebebiyle giyilemiyor.


Sonuç olarak bir spor ayakkabıyı, ayaklarımız rahat etsin diye alıyoruz. Numarada veya bedende herhangi bir yanlışlık yok ancak bahsettiğim dikişlerin çok rahatsızlık verici olması sebebiyle ayakkabı evde öylece duruyor. Destek rica ederim.

Duygu 50 Okunma

Cevaplar

  • Duygu26 Kasım 2013

    Ne kadar ilgisiz bir firmasınız siz. İlk defa şikayetvar aracılığıyla bir firma telefonla aramadan böyle gayrıciddi bir dönüş yaptı. Faturası yok. Ayakkabı uzun süredir giyilemediği için yepyeni duruyor. Bu kabulunüzse, sizden bir daha alışveriş yapan müşteri olmak istemiyorum.

  • adidas Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra, ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön