19 Eylül 2013 #2018702

Adidas'tan Aldığım Ayakkabı Tabanında Ayrılma Oldu!

Kale avm Adidas'tan satın aldığım ayakkabıda bir süre sonra tabanda ayrılma ve yamulma oluştuğu için geri getirdim. İncelemek üzere merkeze iletildi. 21 gün sonra gittiğimde ise şikayetiniz uzmanlarımız tarafından incelendi fakat kullanılan malzeme yada üretim aşamasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir diye bir yazı ile olumsuz cevap aldım.


Toplam 9 ay ve haftada 2 gün kullanmış olmamın kaliteli bir üründe böyle bir sonuç doğurmaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca verilen yazılı cevapta kullanım dair bir açıklama da bulunmuyor.


Soruyorum o zaman kullanım hatasından olduğunu bana ispatlasınlar. Hiç bir hak talep etmeyeceğim. Bu kadar parayı ben Adidas diye vermiyorum. Ürünlerin kalitesinden, rahatlığından ve şikayetim olduğunda ilgilenecek bir muhatabım olduğu içindir.

Mustafa 47 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön