01 Ekim 2014

Adidas'ın 10 Dakikalık Ayakkabısı!

06.09.20014 tarihinde Adidas Canpark Avm'den 492 no'lu m20170 numaralı Predito Instinç tf j ayakkabı aldım. Amacım oğlum top oynarken rahat oynasın ve ayakkabısı dayanıklı olsun idi. Reyon satıcısı bu ayakkabıyı önerdi.


Aldıktan birgün sonra oğlum parkta arkadaşlarıyla çim zeminde top oynamaya başladı ve 10 dk. geçmeden ağlayarak geldi. Çok severek aldığı ayakkabısı derin bir şekilde yolunmuştu. Çalıştığım için ayakkabıyı hemen çıkarttırıp ancak birkaç gün sonra mağazaya götürdüm. Fabrikaya gönderdiler ve gelen raporda üretim hatası olmadığı yazıyor ve Adidas tüketicisi olarak bana teşekkür ediyorlar. Keşke sorunu çözselerdi de ben onlara teşekkür etseydim!

Handan 1.466 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön