17 Eylül 2013 #2016124

Adidas'dan Aldığım Predator LZ Arka Dişi Kırılan Krampon!

Kadıköy Nautilius'taki Adidas'tan almış olduğum Adidas Predator Lethal zones ayakkabımın iki çiftinin de arka ön sıradaki dişi kırıldı. Ayakkabıya 402, 00 TL para ödemiş bulunmaktayım. Gerekli ilginin gösterilmediğini söylemek isterim ve ayakkabıyı 06. 05. 2013 saat 21:42'de almış bulunmaktayım. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim. Fatura bilgileri fotoğrafta belirtilmiştir.


Ayakkabı sadece çim sahalarda kullanılmış olup bu olay gerçekleşmiştir. Sadece 6 kere giyildi. Profesyonel kramponun bu kadar çabuk aşınması inanılmaz gerçekten. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Az buz para ödenmedi çünkü.

Azizcan 264 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra, ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön