03 Şubat 2016

Adidas Yırtılan Ayakkabı.

Yıllardır Adidas giyen birisi olarak temmuz ayında aldığım yeni Adidas'ım 1-2 ay içinde her iki çiftin iç yanları aynı yerden parçalandı. Yırtılan ayakkabıları 4053*** koduyla Boyner mağazasından Adidas'a teste yolladık. 25 gün sonra olumsuz dönüş aldık. Ayakkabıları bilerek yırtmış ve iadesini istiyormuşum gibi bir tavır çok terbiyesizce. Ayakkabının üretimininden ya da kullanılan malzemeden kaynaklı bir sorundan yırtıldığı belli. Şu yaşadığımı herhangi bir yurtdışı Adidas mağazasında yaşasaydım böyle sonuçlanmayacağını da buraya ekleyim. Koca dünya markası Adidas Türkiye'de nasıl zavallı bir duruma düşmüş.Kesinlikle bir daha almayacağımı bilin.

Onur 237 Okunma

Cevaplar

  • Onur15 Şubat 2016

    Cevap bekliyorum sn.. Adidas uzmanları

  • Onur13 Şubat 2016

    Sn.. müşteri ilişkileri henüz ayakkabımı geri almadım ama umuyorum ki o yırtık ayakkabıların yanında bir izah bir açıklama koymuşsunuzdur. Kullanıcıdan olduğunu bana teknik olarak ispatlamanız gerekmekte. Kullanıcı hatası demekle olmaz bu iş! Eğer ayakkabının her ikisi de aynı yerinden yırtılıyorsa buna açıklama getirmek zorundasını. birkaç gün içinde alacağım ayakkabımı tekrar bakacağım. Zavallı Adidas'ın Türkiye'de ne hallere düştüğünü duymayana da kalmasın, kalmayacak.

  • adidas Temsilcisi05 Şubat 2016

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön