22 Mart 2013 #1700466

Adidas Yırtık Ayakkabısını İade Kabul Etmiyor!

Ankara Kızılay Ayakkabı dünyasından 155 tl vererek alığım ayakkabı doğru dürüst giymeden kenardan 5 cm YIRTILDI ve iç astarları sabit bezler gibi delindi. Tabi ki sonuç olarak ADİDAS ürünün kusursuz olduğunu, iade alamayacağını, AYAKKABI DÜNYASI da sattık ama bize ne ki almışınız bir kere deyi verdi.


Birde tüketici haklarınızı kullanın gelin, o zaman bakarız dediler. Adidasın kalitesine güvenin sonra yırtık ayakkabı ile püfür püfür gezin, sonuçta bu sizin tercihiniz. Neyse ben tüketici hakem heyetine başvurdum ama bir adidas zede olarak kesinlikle bir daha önünden geçmeyeceğim.

Cemil 197 Okunma

Cevaplar

  • Cemil24 Eylül 2013

    MRB arkadaşlar, ben yukarıda belirtiğim şikayet ile ilgili tüketici hakem heyetine başvurmuştum ve hakem heyeti ürünün hatalı olduğunu paranın iade edilmesine karar verdi. Bende ayakkabı dünyasına giderek adidas marka yırtık ayakkabının parasını çatır çatır geri aldım. Kimse bana ne demesin ve hakkını arasın kesinlikle bir sonuca ulaşacaktır.

  • Cemil22 Mart 2013

    Zaten bu cevabı yazılı olarak almıştım, birde burdan sizin aracılığınızla almış oldum ilginiz için teşekkür edrim(şikayet var sitesine bu teşekkür adidas üzerine almasın)

  • adidas Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön