15 Mart 2013 #1688375

Adidas Yağmur Suyundan Leke Oldu!

Yaklaşık 2 ay önce beyoğlu adidas'tan aldığım montumu yağmurlu havada giydiğimde üzerimde yağmur suyu kuruyunca montumun üstünde beyaz lekeler çıktı ve 23. 02. 2013 tarihinde beyoğlu adidas mağazasına başvurdum gerekli işlemleri uygulayıp ürününüzü merkezde inceletip size haber vereceğiz dediler.


15. 03. 2013 tarihinde mağazaya uğrayıp ürünüm hakkında bilgi istedim ve merkezde gelen mektupta ilginiz için teşekkür ederiz fakat ürününüzün değişiminin kabul edilmediğini ve sizden kaynaklı olduğunu söylediler. Bunun üzerine mağaza müdürüyle konuşmak istedim mağaza müdürü ise bu ürünü değiştiremeyeceğiz ürününüzü kuru temizlemecide temizlettirin dediler.

Recep 92 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön