13 Şubat 2014 #2291517

Adidas Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ben yaklaşık 8 ay önce ayakkabı aldım İnegöl/Bursa İnegöl AVM Bayrak spordan 8 aylık ürünün dili koptu. Götürdüm müşteri memnuniyeti sıfır. Ürünü ben zorladığım için incelemeye gönderdiler ve red geldi. Ben yıllardır Adidas ürünü kullanıyorum ne kötü şartlarda kullandığım ayakkabılarını kaç yıl giyiyorum bu daha 8 ay oldu ürünüm alınmadı ve abim yaklaşık 2 hafta önce ayakkabı aldık aynı mağazadan 2 gün geri götürdük ayakkabıyı çünkü bütün ayağı su topladı, ilgilenmediler bizimle. Ürünü yine bizim zorumuzla incelemeye gönderdiler. Ürüne red gelmiş biz mağazada ürünü fırlattık öfkemizden dolayı arkamızdan çöpe atacaklarını söylediler.

Gökhan 111 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan17 Aralık 2014

  Gönülsuz yazıcak tim ki yanlış olmuş.

 • Gökhan17 Aralık 2014

  Adidas bence kurumsal dışı hareket ediyor hala Adidas almaya devam ediyorum ama gönüllü en çok üzen şey beni çok kaba dillerle konusulmasi sıfır memnuniyet

 • Gökhan17 Mart 2014

  bunu kabul etmiyorum ben gidip sizin 150 lıralık ayakkabınızın pesındenmı kosucam ben cocuklugumdan berı adıdas kullanıyorum ılk defa karsılastım onun ıcın bunun sebebı fırmadadır bende deıl .

 • Gökhan17 Mart 2014

  benı arayan bıle olmadı teşekkür ederim adidas için çevremdeki bütün insanları sanal alemde olmak dahılınde adidas kullanmaması ıcın rıcada bulunuyorum bu nasıl kurumsallıktır.

 • adidas Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön