21 Ocak 2014 #2247222

Adidas Ürünün Arkasında Durmuyor

Adidas'tan almış olduğum spor ayakkabım daha 6 ayında kenarlarından açılmaya başladı ve ürünü aldığım mağazaya götürdüm. Mağaza fabrikaya gönderilip inceleneceğinin bilgisini verdi. Ayakkabım incelenmiş ama üründe tüketici hatası olduğunu bana bir yazılı kağıtla söylüyorlar. Biz en iyi markalardan biri olduğunu düşündüğümüz için Adidas'ı tercih ettik ama Adidas müşterisiyle sadece ürünü satana kadar ilgileniyor.


Biz ürünleri kaliteli olarak bildiğimiz için 120 tl para verip markanızın ayakkabısını alıyoruz ama siz Nasrettin hocanın fıkrasındaki gibi altı kağıt ayakkabı satıyorsunuz. Bu ayakkabının değişim olmasını tarafınıza bildirip, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Çelebi 80 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön