28 Eylül 2015
Yorum Yap
#3813075

Adidas Ürünün Arkasında Duran Yok!

4 ay aldığım 2 tişört ve bir ayakkabı tamamen sorunlu. Ayakkabıdaki sorunlardan dolayı aldığım yere (Boyner) bıraktım. Tişört de Adidas yazısı yerinden kalktı. Harfler dökülmeye başladı. Ayakkabının ise sol tekinin iç astarı yırtıldı. Tişört henüz bir dönüş yapılmadı fakat Boyner aradı ve ayakkabı değişimi reddedilmiş. Kullanıcı hatası imiş. Şimdi soruyorum. Sol tekine yaptığım hatayı sağ tekine niye yapmamışım. Sol astarı yırtacak ne yapmışım da aynısını sağ tekine yapmamışım. 198 TL verdiğim ayakkabının astarı 4 ayda yırtıldı ve yapacak bir şey yok diyorlar. Yarın bir gün tişört hakkında Adidas yazılarını siz sökmüşsünüz derlerse şaşırmayacağım. Ürünün arkasında duran yok.

Hakan 325 Okunma

Cevaplar

  • Hakan30 Eylül 2015

    Keşke bahsettiğiniz Adidas standartlarını birazda düzgün malzeme için kullansaydınız. Telefonda mesaj bırakın sizi ararız diyorsunuz ve geri dönmüyorsunuz. Sitenizden yazıyorum cevap vermiyorsunuz. Sizin ürünlerinizi ilk defa kullanmuyorum. Ürünlerdeki malzeme kalitesi git gide düşüyor. İç astar süzgeç gibi ve dayanıksız. Sağ iç astrada kullanıcı hatası var ise sol astarında neden yok. Tüketici mahkemesine başvuracağım. Bakalım devletim ne diyecek.

  • adidas Temsilcisi29 Eylül 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler