11 Şubat 2014 #2288471

Adidas Ürünleri Dayanıksız

27.05.2012 tarihli 57500 no'lu fatura ile almış olduğum v22769 artıcle numaralı adıstar racer ürününüz hakkandaki sayada yırtılma başvurumun tarafımdan kaynaklandığını belirtmişsiniz ancak kullanmış olduğum ayakkabının kesinlikle tarafımdan kaynaklı bir hatası söz konusu değildir.


Ayakkabının ön kısmındaki bezin birkaç ay içinde şerit halinde iplerinde hasar meydana gelmiştir ancak tarafıma verilen cevapta tatmin edici bilgiler yoktur. Adidas firmasının nasıl böyle kolay yoldan olumsuz cevap vermesini algılamış değilim. Lütfen baştan savma olarak değil detaylı ve titizlikle kontrol edilerek tarafıma bilgi verilmesini isterim. Vereceğiniz cevaba istinaden tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek isterim.

Serdin 49 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön