03 Nisan 2013 #1722061

Adidas Üründe Esneme Oldu!

Murat spor Malz. (Adidas shop) lml. ıth. ıhr. tic. san. ltd. sti. Sivas adisas reyonundan, 19. 01. 2013 tarihli 14 nolu fatura ila aldığım X21269article nolu ESS 3S KN PANT ürünüm aldığım 2. günden itibaren esnemeye başladı, bel kısmı genişledi ve diz yaptı. uygun yıkama ve kullanıma rağmen kalitesine inandığım Adidas marka malzemeden beklemeyeceğim bir durumdu.


Firmaya göndermemize rağmen kendilerinden kaynaklı bir durum olmadığını söyleyip iade talebimiz reddedildi. Kullanma talimatlarına bu kısa sürede tamamen uymama rağmen ürünün deforme olması iki tarafın suçu yoksa kimin suçu var. ilgili kişilerden mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Faysal 123 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön