04 Nisan 2013 #1724035

Adidas Ürün Tiftiklendi!

Şanlıurfa Boyner mağazasından 13.10.2012 tarihinde aldığım Adidas Clima Knit Suit W54079 article numaralı ürün birkaç kullanımdan sonra tüylenmeye tiftiklenmeye başladı. Arızalı ürünü aldığımız mağaza aracılığıyla gönderdiğimiz Adidas Spor Malzemeleri A.Ş. den sorunun kendilerinden kaynaklı olmadığı cevabı geldi.


İlk defa böyle bir ürün kullanmış olsam kabul edilebilir bir durum olabilirdi belki ancak daha önce kullandığım P****, N***...vb. markaların aynı malzemeden yapılmış ürünlerinde defalarca kullanım ve yıkamadan sonra bile böyle bir soruna hiç rastlamadım.

Ömer 102 Okunma

Cevaplar

  • Ömer05 Nisan 2013

    görsellikte hep gerideydiniz sadece kalite ve dayanıklılık yönünden tercih ediliyordunuz ancak artık kalitesizliğiniz yüzde yüz ispatlandı.ürünlerinizi almayıp aldırmamaya ısrarla çalışacağım.

  • adidas Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön