29 Nisan 2013

Adidas Ürün Kalitesi!

07.03.2013 Tarihinde 198.00 tl. vererek Adidas forum İstanbul mağazasından Adidas kick model ayakkabı aldım aradan 15-20 gün geçti sol burun alt tabanı açıldı. 15.04.2013 de aldığım mağazaya götürdüm fabrikaya yolladılar 15 gün içinde fabrikadan sonucu aldım .


Üretim hatası olmadığını hiçbir işlem yapılmadan ayakkabınızı mağazadan geri alabilirsiniz dediler. güvenerek aldığım Adidas ayakkabı üretim hatası olmadan nasıl böyle kısa sürede patladı anlamadım.değiştirilmesi için yardımcı olursanız sevinirim.

İlker 83 Okunma

Cevaplar

  • İlker01 Mayıs 2013

    adidas ayakkabı eğer bir ayda açılıyorsa ve bu kadar çok şikayet varsa demekki kaliteli ayakkabı satmıyorlar.bir daha kesinlikle adidas ürünü almam ve alacak olan tüm tanıdıklarıma engel olurum. 1 müşteri deyip geçmeyin.

  • adidas Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön