31 Ekim 2016 #6819582

Adidas Ürün İadesini Kabul Etmedi

04/09/2016 tarihinde a851963 no.lu fatura ile almış olduğum extaball w ürün aldım. Aldığım ürün ayakkabının iç on sağ kısmındaki dikişler çocuğumun ayağını yara yapmıştır. İç kısmının fabrikadan çıkıştan dikişlerinin hatalı olması nedeniyle bu sorun gerçekleşmiştir. İncelenip iade edilip başka bir ürün almak için fabrikaya yolladığımda, üründe sorun yok diye rapor verip, ürün geri bana iade edilmiştir.


Arayıp veya telefonla konuşacağınız veya özel mail atıp ulaşabileceğimiz kimse yok. Zahmet etmişler öylesine bir tane şikayet formu koymuşlar sadece. Adidas gibi Türkiye'de büyük bir pazara sahip olan firmanın şikayete bakacak herhangi bir muhatap bulamaması tüketici için çok kötü bir şey. Kendim karar aldım, bir daha bu marka ürünü almayacağım.

Kuvvet 150 Okunma

Cevaplar

  • Kuvvet26 Aralık 2016

    Bu saatten sonrada aramayın ayakkabılarınız çöpe gidecek Aldığınız parayı hakedin Hakkı'nı verin reyona koyup satmak değil asıl olan asıl olan sattıktan sonra malınıza sahip çıkmaktır budur markayı marka yapan demek ki sizin sadece adınız var.

  • Kuvvet26 Aralık 2016

    Ne arayan var ne soran sahipsiz demek ki aldığımız ürünler keşke pazarda alsaydım

  • adidas Temsilcisi12 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön