27 Mart 2013

Adidas Ürün İadesi!

Adidas firmanıza ait 22.01.2013 tarihinde 816032 nolu fatura ile almış olduğum G40503 article numaralı PREDATOR ST ürününüzün topuk kısmında vurma yapmaktadır. Ürününüz incelemeye göndermiş bulunmaktayım fakat sonuç olarak gelen iletinizde ürün hatalı bulunmamaktadır sonucuyla karşılaştım. Bu sonuç hatalıdır ve düzeltilmesini talep ederim.


Dünya markası olarak isim yapmış bir firma bu denli bir ihmal firma hassasiyetinizi ve müşterilerinize gösterdiğiniz özeni zedelemektedir. Firma olarak öncelikle müşterileriniz aldığı üründen memnun kalması ön planda olması gerekirken bu davranışınızla güvensizlik yaratmaktasınız. Ürün değişikliği yada değeri bazında hediye çeki talep etmekteyim.

Serkan 145 Okunma

Cevaplar

  • Serkan29 Mart 2013

    Şikayetime ilgi gösterip cevap verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim fakat almış olduğum ayakkabıyı sadece bir defa giydim ve üzerinden 2 aydan fazla süre geçti halen ayaklarımda ( her iki ayak topuk kısmında ) yaralar tam geçmiş değil. Ben bu ayakkabıyı kullanamıyorum. Bana bu ayakkabıyı satan bayiiniz satarken uyarmış olsaydı bazı ayaklarda vurma yapabilir diye ben bu riske hiç girmez ve bu ayakkabıyı almazdım, beni satış temsilcisi uyarmadı. Bu yine Adidas olarak satış temsilcilerine yeteri kadar eğitim vermediğinizi gösterir. Adidas firmasının büyüklüğüne yakışır şekilde bu şikayetimi çözmesini tekrar ve ısrarla talep ediyorum. Umuyorum bu şikayetimi başka resmi yollarla çözme yoluna gitmeme gerek kalmaz.

  • adidas Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön