24 Temmuz 2013

Adidas Ürün Değişimi Başka Modelle Yapılıyor!

Eskişehir Espark Adidas mağazasından Ö*** A. ismi ile bir spor ayakkabı aldık. Ücreti gayet yüksek olan bu spor ayakkabı iki hafta sonra yırtıldı. Ürünü mağazaya götürdüm ve onlarda firmaya gönderdiler.


Firmadan ürün değişimi sonucu geldi. Mağazaya ayakkabımızı almaya gittiğimizde, bu modelden ellerinde olmadığını ve diğer Adidas mağazalarına sorduklarını, hiçbirinin elinde olmadığını söylediler. Bu yüzden farklı bir model almamız gerektiğini söylediler. Farklı bir model beğenmedik, beğendiğimiz o modeli istiyoruz yok diyorlar, para iadesi diyoruz yok diyorlar. Birkaç kanaldan şikayetimi bildirdim, sonuç alamazsam tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

Sercan 117 Okunma

Cevaplar

  • Sercan29 Temmuz 2013

    Adidas gibi bi marka müşterisine böyle davranıyorsa ben artık küçük markalardan alışveriş yapacağım. En azından daha samimiler.

  • Sercan24 Temmuz 2013

    Bu numaradan daha önce saygısız ve anlayışsız müşteri temsilcileriniz ile görüştüm. Bu konuda kararı verecek kişi ürünü satın aldığınız mağazadır yanıtını veriyorlar ve firma olarak, bu mağazaya karışamayız diyorlar. Adidas markasına güvenerek ürün satın alana tüketiciyi, sadece kendi cebini düşünen mağaza işletmecisiyle karşı karşıya bırakıyorlar. Spor malzemesi almayı düşünen ve bu yazımı okuyan hiç kimseye adidas önermiyorum. Herhangi bir sorunda karşınızda kesinlikle çok kaba ve anlayışsız insanlar buluyorsunuz ve müşteri memnuniyeti tamamen bir fiyasko. Ben sorunumu çözemesem bile bu durumu sosyal medyada ve Eskişehir yerel medyasında çok fazla yerde yayınlayarak insanları bilgilendiricem.

  • adidas Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz, Konu ile ilgili hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön