26 Ekim 2015

Adidas Ürün Değişimi!

Geçen hafta doğum günü nedeni ile hediye eşofman takımının büyük olmasına istinaden değişim için Torium AVM'de bulunana Adidas mağazasına gittim. Orada adının Y**** olduğunu öğrendiğim bayan sorumlunun ürünün personel indirimi ile alındığını sadece salı ve perşembe günü alınan yerden ve alan personelin yapacağını söylemesi şaşırdım.


Bu madem indirimli ürün aldın oh olsun sana mantığı ile hazırlanan uygulamanızdan adının Y**** olduğunu öğrendiğim kraldan daha çok kralcı personelinizin tavrından rahatsız olduğumu ve bundan sonra hiçbir zaman Adidas ürünlerini kullanmayacağım, tanıdığım kimseye de tavsiye etmeyeceğim ve her sosyal platformda bu durumu ileteceğim.

Ender 240 Okunma

Cevaplar

  • Ender17 Aralık 2015

    Saçma sapan bir firmasınız.

  • Ender04 Kasım 2015

    Vermiş olduğunuz numarayı aradım. Aynı şeyleri ikinci kez duydum. Bir daha Adidas ürünleri hediye olarak bile kabul etmeyeceğim.

  • adidas Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Tüketicimiz, Talebinizin devam etmesi durumunda hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön