01 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10733229

Adidas Ürün Değişim Ret!

Manisa Merkez Adidas bayisi Volkan Spor'dan 21.05.2018 tarihinde aldığım ayakkabı, koyu renkti ve solma yaptı. Kısa sürede kokuda yaptı. 20.07.2017 tarihinde incelemeye gönderdim drm kodu: 4776999. ürün incelenmiş ve değişime uygun bulunmamış. Yani bu kadar kısa sürede bu kadar durum normalmiş. Bu kadar kısa sürede solma ve koku yapan bir ayakkabıyı üreten firma, malın arkasında durmayarak beni mağdur etmiştir. Şikayetçiyim. Ürün hala kargoda olduğu için fotoğraf ekleyemiyorum.

Görkem 5.032 Okunma

Cevaplar

  • Görkem01 Ağustos 2018

    Bana gelen mesajda onay verilemediği yazıyordu. Adidas müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisiyle görüştüm. 2 ay kullanılmayan ayakkabıda bu durumlar normal mi? Dediğimde temsilci incelemeler bu yönde kusur bulmadığını söyledi. Ayrıca hakkımı başka yollardan arayabileceğimi söyledi. Bende buradan şikayetimi belirttim. Ayağımda şu an Nike marka ayakkabı var ve 3 yıldır kullanıyorum. Adidas'tan aldığım ilk ayakkabımdı. 2 ayda soldu ve kokma yaptı. Adidasta normal karşılıyor bu durumu. 2 aylık ayakkabı 2 yıllık gibi görünüyor. 385 TL fiyat ödeyip o şekilde ayakkabıyı kullanmam bence etik değil.

  • Görkem01 Ağustos 2018

    Bana iletilen mesajda üzülerek onay veremiyoruz yazıyordu. Yukarıda paylaştığınız iletisim numarasını aradığımda karşıma çıkan müşteri temsilcisi onay verilmedi ama hakkınızı başka yollarla arayabilirsiniz dedi. Bende buradan hakkımı arıyorum. 2 ay süreyle giyilen ayakkabı solma ve kokma yapıyor. Koku için bayiinin dediği tek ayakkabıyı sürekli kullanırsanız kokar dedi. Şu an ayağımda Nike marka ayakkabı var ve ben bu ayakkabıyı 3 yıldır kullanıyorum koku falanda yok. Koku bir nebze göz ardı edilebilir fakat 385 TL para veriğim ayakkabı 2 ay sonra 3 yıllık ayakkabı gibi görünmesi bence uygun değil.

  • adidas Temsilcisi01 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler