26 Mart 2013 #1706726

Adidas Uç Kısmın Dikişleri Açıldı!

Ben 18 gün önce adidas ayakkabı aldım ve toplasan 5 defa giymedim. ayakkabının uç kısmının dikişleri açıldı ve firmaya gönderdim 18 günlük ayakkabıya verilen cevap, (ayakkabı incelendi firmamız tarafından bir hata olmadığı anlaşıldı) ayakkabının dikişi açılan yerde kesinlikle en ufak bir zedelenme yoktur ve nasıl kullanıcı hatası oluyor.


Boyner mağazasında bu cevabı duyunca şok oldum ve karşıma çıkan 5 kişiye sordum özellikle de adidas reyonunda ayakkabı bakanlara şok oldular. ben esnafım şundan emin olun yapabildiğim kadar kötü reklamınızı yapacağım. ayakkabıyı geri gönderdim firmanıza kabul edilmediği taktirde tüketici haklarına dava açacağım maddi ve manevi.

Murat 52 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Eylül 2013

    şiddetle kimseye tavsiye ETMİYORUM adidas denilen üretici firmanın ürünlerini

  • Murat28 Mart 2013

    herkese verdiğiniz basma kalıp cevaplardan vaz geçin bir okuyun önce yazıları yorumları müşteriyi memnun edebilecek yardımda bulunmaya çalışın adidasdan kesinlikle memnun değilim son aldığım 3 4 ayakkabıda aynı şikayetleri yaşadım.yapabildiğim kadar kötü reklamınızı yapacağım çevremdeki insanlara adidas ayakkabı alamıcağım.şunuda bilin bir insan veya bir şirket kendini en güçlü hissttiği zamanda yıkılırmış.

  • adidas Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön