10 Temmuz 2017 #8821500

Adidas Türkiye'nin Müşteri Memnuniyeti Sadece Satana Kadarmış!

Adidas, Supernova spor ayakkabımı Nisan'da satın aldım. O kadar sevdim ki sadece gezmeden gezmeye kullandım. Bir aydan sonra ayakkabımın her ikisinin ucunda açılmalar oldu. Seyahatlerim sebebi ile 2.ay mağazaya teslim edebildim. Bir ay sonra merkezden mağazaya iade mesajı geldi. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda kusurun takılma, sürtünme, vb. kullanım hatası olduğunu söyleyip, şikayetçi isem Tüketici Mahkemesine başvurmamı anlayıştan uzak bir üslupla söylediler.


Her gün en az 11 km yürüyen biriyim ve yürüyüş için yıllardır giydiğim ayakkabılarım bile sağlamken bir ay gibi kısa sürede her iki tekinde de açılma varsa müşteriden ise sorunu üründe aramak gerekir. Çözüm üretmek, şikayet kaydı almak gibi yetkisi olmayan müşteri hizmetleri hattının ve merkezin hizmet anlayışı sadece refüze etmek üzerine kurulu ise, müşteri olarak benim garantim ve değerim yoksa Adidas almam, kimseye de tavsiye etmem.

Tuğba 2.344 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba12 Temmuz 2017

    Adidas Supernova ayakkabım ile ilgili sorundan dün bahsetmiştim. Sabahına firmadan benimle iletişime geçileceğine dair mesaj geldi ve akabinde arandım. Sorunuma çözüm getirileceğini umarken, yetkili olduğunu söyleyen bayan merkezi ilk aradığımda bana söylenen sürtünme, yırtılma, vb. kaynaklı kullanıcı hatası olduğuna dair kaydı kelimesi kelimesine yeniden okudu. Bu tutum müşterinin sorunu ile ilgilenmek değil, ona değer vermediğini vurgulamak ve müşterinin zekasına hakarettir. Pek çok marka ve sayıda spor ayakkabı kullandım. Rahatlığı için 470 TL verdim ve bir ay içinde astarın içinde iki tarafta da açılma varsa sorun üründedir. Foroğrafları da yüklüyorum. İnceleyebilirsiniz. Adidas'ın bu gayrı ciddi tutumunu kınıyorum. Bu hafta içinde Hakem Heyetine şikayet dilekçemi sunacağım.

  • Tuğba11 Temmuz 2017

    Yaşadığım sorunla ilgili müşteri temsilciniz benimle irtibata geçti. Sizin adınıza ben utanarak söylüyorum ki çözüm amacı ile değil, maalesef dün bana kayıtlarınızdan okunan sorunun benden kaynaklı olduğuna dair notu bir daha bana iletmek için. Bu yapılan müşteriye değer vermediğinizi vurgulamak ve müşterinizin zekasına hakaret etmektir. Bir ayda iki tarafta da açılma oluyorsa sorun üründedir. Hayatımda ilk defa bir spor ayakkabı kullanmıyorum. Adidas dahil pek çok marka kullanmaktayım. Sikayetvar.com'a yapılan yorumları okuduğumda birkaç ay içinde aynı sorunla karşılaşan insanların olduğunu gördüm. Adidas gibi büyük bir markaya yakışmayan bu tutumu kınıyorum, Hakem Heyetine en kısa sürede şikayet dilekçemi sunacağım.

  • adidas Temsilcisi11 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön