16 Mayıs 2018
#10446823

Adidas Terrex Ax2r Ayakkabım Yanlarından Patladı

Özdilek Park Nilüfer mağazasından 2 ay önce almış olduğum Adidas Terrex ax2r ayakkabım yanlarından patladı, bende ayakkabımı mağazaya götürdüm onlarda Adidas firmasına gönderdiler, gelen cevap ise 345 TL verip sürekli Adidas markasından alışveriş yapan birisi olarak çok üzücü, kullanıcı hatası deniliyor. Şikayetlerin çoğusunu da okuduğum kadarıyla, bu ayakkabıda hep aynı sorun var ve kullanıcı hatası olarak nitelendiriliyor. Adidas firmasına olan güvenim artık sıfırın altında ve bunca zaman boş yere bu kadar paralar verip bu firmaya güvenmişiz, bunun için ayrıca teşekkür ederim gözümüzü açtınız, üretimin hiçbir farkı yok anlamına geliyor bana, onlarda da garanti yok ama en azından bu kadar fazla para verip de canımız yanmaz. Tüketici Hakları'na gidip hakkımı arayacağım.

Adnan Adnan 2.132 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Adnan17 Mayıs 2018

  En komik olan yönü de buradan mesaj gönderiyorlar sizinle irtibata geçilecektir diye, müşteri temsilciliğinden arıyorlar ve bizim yapabileceğimiz bir şey yok size başka nasıl yardımcı olabilirim diye soruyorlar. Benim sizden aldığım ürünler karşılığında kazandığınız maaşınızda bulunan payımın hakkımı sizlere helal etmiyorum.

 • Adnan17 Mayıs 2018

  Adidas firması ne yazık ki Türkiye'de bir çok firmaya uyup kurumsallaşamamış, yurt dışında ki adidaslar için geçerli değil. Türkiye' de herkes Adidas iyi marka ürünü garantilidir diye ürün satın alıyor. Ben bundan sonra almayacağım çünkü merdiven altı imalatçılardan tek farkı fiyatı buna inanın. Puma ve Nike ürünlerinde'de şikayetlerim oldu ama hiçbir üründe kullanıcı hatası ile aşağılanmadım. Benim kendi kullanım hatam olmuş olsa zaten şikayetçi olmazdım.

 • Adnan16 Mayıs 2018

  Beklemekteyim

 • adidas Temsilcisi16 Mayıs 2018

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları