11 Eylül 2013 #2006304

Adidas Tabanda Açılma Oldu!

Adidas Marka ayakkabıyı FLO'dan aldım. Yaklaşık 6 ay sonra burnu deriden açılmaya başladı. Sonraları da açık büyüdü ve tabanında açılmalar başladı. Bu sorunu yaklaşık iki yıl önce farklı bir ayakkabısında da yaşadım. Kalite olarak düştükleri gibi ilgi ve alaka olarak da geri gönderilen ayakkabıları incelediklerini sanmıyorum.


Ta ki ayakkabınız incelenmiş demesine rağmen içine yerleştirdiğim kağıt bıraktığım şekilde geri gelmiştir. Bu da incelemeden kağıtları ayakkabının ekine koyarak gönderdikleri hissi uyandırdı. Adidas markasına yakışmadığını düşündüğüm kalitesizliğin iyileştirilmesine ve geçmişte ki Adidas'a dönmelerini rica ediyorum.

Beytullah 48 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Beytullah16 Eylül 2013

    Adidas diyince içim buz tutuyor. Bu firma ürünlerinin kötülüğünü bağdat caddesinde kullanılamayan ADİDAS atık toplama kabı yaparak protesto etmeyi düşünüyorum. Yakın zamanda insanların şikayet dilekçeleri ile dolu bir ayakabbı kutusu olacaktır. En kötü adidası teşhir kutusunda cam fanus içinde sergileyeceğim. Elbet bir hikayeside olacak.:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön