16 Şubat 2018
Yorum Yap
#10138183

Adidas Sürekli Kullanıcıyı Hatalı Bulmayı Başarıyor

1 sene önce Adidas'ın Ultra Boost modelini satın aldım yazın Amerika'da kullanırken ayakkabının iç ve dış sayası bilek kısmından ayrıldı (dikiş attı). Ayakkabıyı aldığımdan beri bilek kısmı sürekli sıkıyordu, internette yaptığım araştırmada da aynı problemlerin olduğunu gördüm. Elimize falçata alıp dikişleri kesmiyor isek kullanıcı hatası nasıl oluyor bilemiyorum. Adidas markası genel olarak bu tarz olaylarda ürünün arkasında durmamakta ısrarcı. Bu benim bireysel olarak başıma gelen 2.sorun çevremde ise onlarcası var model değişiyor. Yıllar geçiyor cevap hep aynı o nedenle bir daha kesinlikle Adidas markalı bir ayakkabı almayacağım ve aldırmayacağım, piyasada size verdiğim paraya farklı markalı ayakkabılardan 4-5 adet satın alabiliriz. Kaliteli diye alıyoruz lakin bir defa olumlu bir dönüşünüzü görmedim. 3 ayda bir farklı ayakkabı alsam sizinkinden daha uzun süre giyebilirim.

Can Can 584 Okunma

Cevaplar

  • Can16 Şubat 2018

    Merhabalar, bu şikayeti oluşturma sebebim şikayet cevabını değiştirmek değil müşterilerinizi nasıl her şekilde suçlu bulabildiğinizi merak etmem, tabi ki araya bilirsiniz lakin amacım yeni bir ayakkabı değişimi veya paramı geri alma isteği değil sizleri inceleme ekibinizi gözden geçirmenizi tavsiye etmek.

  • adidas Temsilcisi16 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler