05 Aralık 2018
Yorum Yap
#11255358

Adidas Superstar'ın Derisi Ayakkabıyı Boyadı!

Mayıs'18 döneminde Boyner'den satın aldığım superstar w ürünü kusurlu olduğu için inceleme ekibine ilettim. Ürünün kusuru kenarlarındaki mor derinin renginin akarak ayakkabının beyaz derisini boyaması ve ayakkabıyı giyilmez bir hale getirmesi. İncelemeye göndereceğim için hiçbir deterjan sürmedim olduğu gibi gönderdiğim ürün için Adidas'tan gelen yanıt "üretimden kaynaklı bir hata bulunmuyor. Hasar sürtünme, darbe ya da takılma gibi kullanım sırasında karşılaşılan dış etkenlerden kaynaklandığı tespit edilmiştir" cevabı dönülmüş.


Ben ayakkabım soyuldu demedim, ki renk akmasından dolayı sayılı giydiğim bir ürün. Tek kusuru sözde kaliteli ürün sunan Adidas in kalitesiz ürün kullanması sonucu ürünün renginin akması. Kullanıcıya dair hata değil. Ama Adidas dalga geçer gibi kullanıcı hatasından soyulmuştur cevabı ile ayakkabımı incelemeye tenezzül etmemiştir. Ayrıca müşteri hizmetlerini aramama rağmen yardımcı olmaya çalışan personeli hariç hiçbir şekilde müşteri memnuniyetini göz etmemiş, aksine müşteriyi ayakkabıları alırken ödenen paralarla birlikte aptal yerine koymaları da cabası. Yani ben o ürüne ne ödemiş olursam olayım, ürün kusurlu olsa dahi tek yapılan asla ulaşılamayan uzman ekibin basma kalıp incelemesi. Ürün kusurludur, Adidas sorunu incelemek ve çözmek yerine ayakkabıda olmayan şikayetime konu olmayan sebeplerden beni red ediyor ve 2. bir inceleme olmayacağını istediğim yere şikayet edebileceğimi söylüyor.

Heval Heval 1.097 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz tarafımıza çağrı merkezi kanalımız üzerinden de ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlere müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi verilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler