31 Ocak

Adidas Superstar Ayakkabının Kısa Sürede Dikişleri Attı Ve Topuk İç Tarafları Karardı

Adidas Superstar ayakkabının kısa sürede dikişleri attı ve topuk iç tarafları karardı. İzmit outlet mağazasına getirdik. Mağaza merkeze gönderdi ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Pazardan ayakkabı almıyoruz az paralar ödemiyoruz. Garanti süresi dolmadan suçu bize atıyorlar. Her gün bile giyilmeyen ayakkabı kısa sürede pazar ayakkabısı gibi parçalanıyor. Özellikle Superstar'larda bu sorun olduğu görülüyor. 280 TL bu ayakkabının indirimli fiyatı ve herkes dertli. En büyük sermayeniz inkar. Hep mi müşteri haksız sizin hiç mi sorumluluğunuz yok? Çok para kazanmayı anlıyorum ama daha çoğunu kazanmak için kaliteyi düşürmek ve bunu müşteriye fatura etmeyi anlamıyorum. Sorunun çözülmemesi halinde her türlü yasal hakkımı da kullanacak bilgi ve birikimimiz var çok şükür.

Sedat 1.781 Okunma

Cevaplar

  • Sedat02 Şubat

    Değerli müşterimiz diye başlamanız müşterilerinize değer verdiğiniz anlamına gelmiyor. Hangi şikayetin sahibi bile olduğumu bilmeden bana dönüş yaptınız. Dünyaca ünlü şu sözüm ona Uzmanlarınızın incelemesi sonucu kullanıcı hatası olduğunu söylüyorsunuz. Uzmanlarınızın öyle demesi kanun yerine geçtiğini hissettirir bir konuşmaya maruz kaldım. Anladığım kadarıyla ArGe departmanından çok müşteri şikayeti uzmanınız var. Beni arayan Seda hanımın konunun içeriği hakkında zerre kadar bilgisi yok. Ara hata sizin de olsun bitsin demişler o da aramış. Bundan sonra daha az insanı aldatabilmeniz için her türlü şekilde elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Adidas Superstar madurları adıyla blok açtım sayenizde. Daha da sosyal medyayı kullamayı düşünüyorum.

  • adidas Temsilcisi31 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön