27 Ağustos 2013 #1978588

Adidas Superstar Adicolor Sağ İç Kısımda Açılma Yaptı!

27.09.2013 Ankara Ankamall alışveriş mağazasından almış olduğum Superstar Adicolor markalı ürünün sağ iç kısmında 10 cm uzunluğunda bir yırtık oluştu. Ben 90 kilo adamım ne futbol ne basketbol hiç bir sportif faaliyet de bulunulmadığı gibi yağmurlu havalarda bile giyilmedi.


Mağazaya götürdüğümüzde görevli arkadaş bile üretim hatası, böyle birşey olamaz kesin değiştirirler bile demişti. Fakat reklam için milyon dolarlar harcayan Adidas kendi hatasını kabul etmedi, üzüntü içerisinde değişim olmayacağını(!) bildiren bir zarf gönderdi.


Hakkımı farklı mercilerde arayacağımı ve bu kadar düşük kaliteli mallar üreten ve arkasında durmayan Adidası'da kınıyorum!

Tunç 225 Okunma

Cevaplar

  • Tunç08 Ekim 2013

    21.1.2014 tarihinde tüketici hakları mahkemesinde '' tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarını '' detaylı bir şekilde açıklarsınız umarım :)

  • adidas Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön