09 Mayıs 2013 #1788748

Adidas Su Birikintisinden Su Alıyor!

İzmir Balçova Agora Yalı spor Adidas mağazasından outdoor ayakkabısı aldım satan tezgahtar arkadaş 4 saate kadar su geçirmez dedi ve aradığım özellik buydu aldığım ilk gün en ufak yağmur birikintisinde bile içine su aldı, aldığım yere anlattım durumu ayakkabıyı incelenmek üzere istanbul adidasa yönlendirdiler red yanıtı geldi iade ettiler.


100 liralık adidasım var en ufak su almıyor koşu ayakkabısı ama bu ürünü 233 liraya aldım sırf outdoor diye su geçirmesin diye ama malesef satıcının yanlış bilgisinden yanlış ürün aldım tüketici haklarına başvurmadan önce aradım ancak sonuç aynı.

Mehmet 110 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Mayıs 2013

    Ozaman dünyaca belirlediğiniz adidas standartlarında satıcılarınızi da yetiştirin ki insanlara yanlış bilgi verip yanlış ayakkabıyı satıp mağdur etmesinler.

  • Mehmet10 Mayıs 2013

    Bu nedemek oluyor açıklayın lütfen ürün su almıyor demek mi yoksa su alıyor ama bizi ilgilendirmez demek mi?

  • adidas Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön