14 Ekim 2016 #6686014

Adidas Spor Ayakkabımın Altı Kağıt Gibi Eridi

Yaklaşık bir sene önce 500 küsur liraya aldığım, dönemin en iyi spor ayakkabısını kullanmaya başladım. İlk 6 aydan itibaren ayakkabının altının ilk katmanının eridiğini fark ettim. Zaten yoğun iş tempomdan dolayı neredeyse hafta 3-4 gün sadece 30-40 dakika yürümek için kullandığım bu ayakkabıyı Adidas' ın satış noktasına götürdüm ve şikayetimi bildirdim. Yaklaşık bir ay sonra tarafıma yazılı olarak verilen cevapta " ayakkabıda yapılan inceleme sonucu taban erimesinin aşırı yüklemeden kaynaklandığı " tespiti yapıldığından bahsediliyordu.


Anlayamadığım husus bu ayakkabıyı 24 saat kullansanız koşsanız, hatta arabanızın arkasına takıp 10,000 km sürükleseniz bu derece erime mümkün olmaz Adidas sattığı ürünün arkasında durmuyor. Bu günden sonra Adidas markasını ne evime, ne de yakın çevreme ve ulaşabildiğim her yere sokmayacağım.

Sadık 317 Okunma

Cevaplar

  • Sadık11 Temmuz 2017

    İlginize teşekkür ederim ama maalesef tarafıma vermiş olduğunuz şikayet yanıtınız çok komik. Ayakkabılarınızın tabanındaki kısa süreli aşınmayı açıklayamıyorsunuz. Sonuç defolu ayıplı üretimi iade almamakla benim ve bizim gibi sadık müşterileri kaybediyorsunuz. Adidas markası benim için bitmiştir. Adidas'ın vizyonu " parayı al müşteriyi unut " olmuştur.

  • adidas Temsilcisi14 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınız nedeniyle üzüntülerimizi belirtmek isteriz. Konuyu inceledikten sonra müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön