06 Eylül 2013 #1998264

Adidas Spor Ayakkabıda Yırtılma!

28/04/2013 tarihinde Eskişehir Espark Adidas mağazasından spor ayakkabısı aldım. Ayakkabı 2 ay sonra yırtıldı. Ayakkabıyı Espark Adidas'a yolladım. Onlar da genel müdürlüğe yollamışlar ve genel müdürlükten red cevabı gelmiş. Bugün aradım Espark Adidas'ı bana ayakkabıyı geri yollayacaklar ve ayakkabı gelir gelmez hemen tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.


Yıllardır Adidas'ın ürünlerini kullanıyorum. Böyle birşeyle ilk kez karşılaştım. Bundan sonra da kesinlikle almayacağım. Adidas'ın hiçbir ürününü ve çevremdeki insanlara da bu durumu anlatıp onların da almasına engel olacağım. 2 ay sadece yürüyüşte kullandığım bir ayakkabı nasıl olur da hemen yırtılır ve bu ayakkabı sözüm ona koşu spor ayakkabısıydı.

Ayşe 77 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön