10 Haziran 2016

Adidas Spor Ayakkabı İadesi

Üniversite hastanesinde doktor olarak çalışmaktayım. Sırf hafif olduğundan dolayı hastanede giymek için aldığım Adidas sl 72 spor ayakkabım 3 ay içerisinde her iki ayakkabı ön taraf kıvrım yerlerinden kumaşı yıpranıp yırtıldı. Müşteri hizmetleri ile görüşüp garantiye gönderdim. Gelen cevap hata bulunmadığıydı. Ayakkabı 1 yıl garantiliydi ve halen garantisi devam ediyor. Darbe yok, kesi yok, kötü coğrafi ve fiziki şartlarda kullanılmadı. Sadece hastanede giydim. Tamamen kumaş hatasından yırtıldığını düşünüyorum. Ayakkabının yeniden incelenmesini veya aynı ayakkabı ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Kenan 290 Okunma

Cevaplar

  • Kenan11 Haziran 2016

    Peki öyle kabul edelim. Ama öyle olmadığını bunu anca kullanan bilir. Dragonu 1 yıldır kullanıyorum ama hiçbir sıkıntı yok. Üstelik dağda bayırda şehirde giyiyorum. Ama sl72 kesinlikle hatalı ve kısa sürede yıpranıp yırtılıyor. Siz kabul etmesenizde bunu ben tecrübe edindim.

  • adidas Temsilcisi10 Haziran 2016

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön