27 Ekim 2016 #6794113

Adidas Simetrik Yırtıklara Garanti Dışı Dedi

09.04.2016 tarihinde Ankara Sport-Line mağazasından satın almış olduğum F37491 model numaralı Adidas spor ayakkabının her iki çiftinin simetrik biçimde (sol ayakkabı iç sağ, sağ ayakkabı iç sol) bölümlerinde yırtıklar ve sağ ayakkabı burnunda patlama meydana geldiği için 01.10.2016 incelemeye gönderilmesi amacıyla satın aldığım mağazaya teslim ettim, karşılığında "Tüketici Ürün İnceleme Kabul Formu" teslim aldım. Sonuç, tam 25 gün sonra geldi.


Herhangi bir sebep belirtilmeksizin, oluşan bu simetrik yırtıkların "kullanıcı kaynaklı" olduğu ve bu yüzden Adidas'ın sorumlu olmadığı bilgisi elimize ulaştı.


İki ayakkabıda da aynı bölgede bu yırtıkların oluşmasının, ayakkabının zayıf noktaları olduğu gerçeğinin Adidas tarafından kabul edilmemesi, markanın bir müşterisi olarak beni hiç şaşırtmadı. Eklediğim resimde yırtığın hangi noktada meydana geldiğini gösteriyorum.

Onur 521 Okunma

Cevaplar

  • Onur22 Kasım 2016

    Adidas müşteri hizmetleri tarafından bugün arandım. İkinci inceleme sonucunda yeniden "Kullanıcı Hatası" olduğu yönünde görüş bildirdiler. Madem beş ay içerisinde parçalanacak ayakkabılar imal ediyorsunuz, fiyat politikanızı da ona göre belirleyin. Adidas defteri kapanmış olmakla beraber hakkımızı Tüketici Hakem Heyeti yoluyla ısrarla arayacağımı buradan kendilerine bildiririm.

  • adidas Temsilcisi13 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön