10 Haziran
Yorum Yap
#10543131

Adidas Sıfır Kurumsallık, Fiyasko Bayilik Sistemi, İade Olmayan Zorunlu Satışlar!

Hediye aldığım ayakkabının başka model ve numarası olmadığı için iade istedim. Deposite AVM Adidas markası adı altında çalışan sivil kıyafetli mağaza müdürü olan arkadaşımız iade olmadığını ve ne zaman yeni ürün geleceğini bilmediklerini değişimi kendilerine ait 3 bayide olabileceği sorumsuz bir tavırla istersem şikayet edebileceğimi söyledi ki yazık sırf kurumsallığına ve kalitesine inandığımız böyle büyük bir kurumun bayilik sistemi adı altında bir pazarlama örneği göstermesine çok yazık.


Ürünü iade hakkımın koşulsuz şartsız 7 gün olmasına rağmen sadece kasa arkasına yazılmış olan A4 sayfaya iade yoktur yazısı kanunu delebiliyor.
Paranızın ne karşılığını ne de hizmetini alabiliyorsunuz çok yazık sadece Hakem Heyeti'ne şikayet etmeyip mahkeme yoluna başvuracağım.

Mert 1.613 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi11 Haziran

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları