06 Mayıs 2013 #1781585

Adidas Red Cevabı!

08.11.2012 tarihinde aldığım ayakkabının kenarlarında ayrılma meydana geldi ve en fazla 3 ay kullandım ayakkabıyı gönderdim bana verilen cevap ise "yapılan inceleme sonucunda başvurunuza konu olan sorunun üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir" sormak isterim o ayakkabının kenarlarının ayrılmasının sebebi sizin kullandığınız malzeme değilse ben oturup ayırdım mı?


Bir öğrenci olarak ayakkabıya verdiğim paraya mı yanayım yoksa karşıladığım kargo parasına mı? Aldığınız çakma ayakkabılar bile en azından bir yıl sorun çıkarmazken orjinal diye alınan ayakkabının sadece 3 ayda deforme olması çok ilginç! bir daha adidas ayakkabı alacağımı sanmıyorum!

Emine 66 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön