02 Ocak 2015

Adidas Paçaları Sökülen Eşofman Takımını Red Etti

24.09.2014 Gebze YKM'den aldığım Adidas eşofman takımımı 2 ay kullandıktan sonra paçalarından kendiliğinden sökülme meydana gelmiştir. Ben terziye gidip tadilat ettirdim. Fakat tekrar 2 gün kullandıktan sonra bu sefer her iki paçadan da tekrar yine sökülme yaptı. Yani 204 TL'ye aldığım eşofman çöpe gitti resmen. Gebze center YKM'ye gittim durumu anlattım. Değişim ya da iadesini talep ettim, fakat 29.12.2014'te red cevabı geldi. Neden red cevabı geldi. Ürünü iade almazlarsa tüketici mahkemesine başvuracağım. Böyle bir iş olmaz gerçekten. Hemen bu durumun çözülmesini istiyorum.

Özlem 232 Okunma

Cevaplar

  • Özlem02 Ocak 2015

    ykm bayisine tekrar gittim.oradaki adidas temsilcisi esofman takimini gordu ve problem oldugunu ve tiftiklenme oldugunu gördü.sizin calisanlariniz bunu nasil farketmiyor.bana gecerli bir cevap verin.2 aylik esofman nasil tiftikleniyor ve nasil hem sagdan hem sol pacadan dikisleri kendiliginden atiyor.tüketici mahkemesine kadar gidecegim.Bilginize.iyi gunler.

  • adidas Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön